ମହାକଳ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଟ୍ରୋଲ ହେଲେ ସାରା ଅଲି ଖାନ

Spread the love

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । କାମ ବ୍ୟତୀତ ସେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ହେଡଲାଇନରେ ଥାନ୍ତି । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଜାରା ହାଟକେ ଜାରା ବାଚକେ’ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଗତକାଲି ମହାକଳ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ନେଟଜେନମାନେ ତାଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମ ‘ଜାରା ହାଟକେ ଜାରା ବାଚକେ’ରେ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନେତା ଭିକି କୌଶଲ ନଜର ଆସିବେ । ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଉଭୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପ୍ରବଳ ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦୁହେଁ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଉଜୈନ ଶିବ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସାରା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ସାରା ଏବଂ ଭିକି ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ହାତ ଧରିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଜୟ ଭୋଲେନାଥ’।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦୁହେଁ ଆଳତୀରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏଥିନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସାରା ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଛବି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । କିଛି ନେଟେନିଜେନ ତାଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନକୁ ପସନ୍ଦ କରିନଥିଲେ ଏବଂ ସାରାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *