ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଦ କେରଲ ଷ୍ଟୋରି’ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଜଲୱା, ସାମିଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି 200 କୋଟି କ୍ଲବରେ

Spread the love

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଦ କେରଲ ଷ୍ଟୋରି’ ବିଷୟରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ଅଭିଯୋଗ ଚାଲିଛି । କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ସମସ୍ତ ବିବାଦରୁ ଫିଲ୍ମ ଉପକୃତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଦ କେରଲ ଷ୍ଟୋରି’ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ନବମ ଦିନରେ ମ୍ୟାଜିକାଲ୍ ନମ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚି 100 କୋଟି କ୍ଲବରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଫିଲ୍ମ ବର୍ତ୍ତମାନ 200 କୋଟି କ୍ଲବରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ 17 ତମ ଦିନରେ ଫିଲ୍ମ 198 କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କରିଛି।

ଫିଲ୍ମ ‘ଦ କେରଲ ଷ୍ଟୋରି’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ 1 ମଇରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ 35.49 କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ମେ 16 ରେ 150 କୋଟି ମାର୍କ ଅତିକ୍ରମ କରିବା ପରେ ଫିଲ୍ମ ବର୍ତ୍ତମାନ 200 କୋଟି କ୍ଲବରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଉଛି। ‘ଦ କେରଲ ଷ୍ଟୋରି’ 17 ଦିନରେ ମୋଟ 198.47 କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ହୋଇଥିବା ଆକଳନ ଅନୁଯାୟୀ ସୋମବାର ଦିନ ଏହି ଫିଲ୍ମ 200 କୋଟି କ୍ଲବରେ ସହଜରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବ ।

ରିଲିଜ୍ ପରେ ତୃତୀୟ ସପ୍ତାହରେ, ‘ଦ କେରଲ ଷ୍ଟୋରି’ 19 ମଇ ଶୁକ୍ରବାରରେ 6.60 କୋଟି, ଶନିବାର 20 ମଇରେ 9.15 କୋଟି ଏବଂ 21 ମଇ ରବିବାର ଦିନ 11.50 କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କରି 198.97 କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କରିଛି। ଏଥିରେ ଅଦା ଶର୍ମା, ଯୋଗିତା ବିହାନୀ, ସୋନିଆ ବାଲାନି ଏବଂ ସିଦ୍ଧ ଇଦାନୀ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ସୁଦୀପ୍ତୋ ସେନ୍ ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ଦ କେରଲ ଷ୍ଟୋରି’ ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ନିଷେଧ କରାଯାଇଥିଲା । ତଥାପି ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ମାତାମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ପୁରା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିନ୍ଦୁ ଏବଂ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ଝିଅମାନଙ୍କୁ କିପରି ପ୍ରେମ-ଜିହାଦରେ ଆକର୍ଷିତ କରି ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଛି ତାହାର କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହି କାରଣରୁ ଫିଲ୍ମଟି ପାଇଁ ସାରା ଦେଶରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବାବେଳେ କେହି କେହି ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମସ୍ତ ବିବାଦ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଭଲ ଉପକୃତ କରିଛି ଏବଂ 2023 ମସିହାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 100 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ‘ଦ କେରଲ ଷ୍ଟୋରି’ ଚତୁର୍ଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହୋଇପାରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ସଂଗ୍ରହରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର 200 କୋଟି କ୍ଲବରେ ଯୋଗ ଦେବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *