ଭାଇରାଲ୍ମନୋରଞ୍ଜନ

ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟୀରେ ମଲାଇକା ‘ଛେୟାଁ ଛେୟାଁ’ ଗୀତ ରେ ନାଚଲେ, ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁର ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ପାର୍ଟିର ମଲାଇକାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ମଲାଇକା ନାଚୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟୀରେ ମଲାଇକା ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ମୁଦ୍ରିତ ଏକ ୱାନ ପିସ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଏହା ଉପରେ ସେ କେଶ ଖୋଲା ରଖିଥିଲେ। ଏହି ଲୁକରେ ମଲାଇକା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରି ମଲାଇକା ପାର୍ଟିରେ ‘ଛେୟାଁ ଛେୟାଁ’ ଗୀତରେ ନାଚିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ, ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପସନ୍ଦ ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ମଲାଇକା ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଅବଶ୍ୟ, ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନଙ୍କର ବାରମ୍ବାର ଆଲୋଚନା ଏବଂ ଏକାଠି ବୁଲିବା କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଆଲୋଚନା ରଙ୍ଗୀନ ହୋଇଗଲା । ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ 12 ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବେ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button