ମନୋରଞ୍ଜନ

ଆସିତ ମୋଦୀଙ୍କ ଉପରେ ଜେନିଫର ମିଷ୍ତ୍ରିଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ

ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ‘ତାରକ ମେହେତା କା ଓଲଟା ଚଶ୍ମା’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେନିଫର୍ ମିଷ୍ତ୍ରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଆସିତ ମୋଦୀଙ୍କ ଉପରେ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡ଼ନ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଦେବାପାଇଁ ଜଣକୁ ପଇସା ଦିଆଯାଇଥିବାଭଳି  ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରାୟ୧୫ ବର୍ଷ ଧରି ‘ତାରକ ମେହେତା କା ଓଲଟା ଚଶ୍ମା’ ଶୋ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଆସୁଛି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଜେନିଫର ଆସିତ ମୋଦୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ, ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଜେନିଫର ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଅସିତ ମୋଦୀ ତାଙ୍କ ତରଫରୁ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଦେବା ପାଇଁ ସେ କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି, ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି କ’ଣ କହିବେ ସେ ବିଷୟରେ କିଛି କହିପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଏହି ମାମଲାରେ ଜେନିଫରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ତାଙ୍କ ସହ-ଅଭିନେତା ଗୁରୁଚରନ୍ ସିଂ ସୋଡି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ତାଙ୍କ ନାମ ନେବା ପରେ ଅସିତ ମୋଦୀ ତିନି ବର୍ଷ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ତାଙ୍କ ଅବଶିଷ୍ଟ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଜୁନ୍ ୯ ତାରିଖରେ ଗୁରୁଚରନ୍ ଙ୍କୁ ଅସିତ କୁମାର ମୋଦୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ଏକ କଲ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ତିନି ବର୍ଷର ଫଶି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଜେନିଫର କହିଛନ୍ତି, “ସେ ମୋ ମାମଲାରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସାକ୍ଷୀ ହେବା ଉଚିତ୍, କିନ୍ତୁ ଅସିତ କୁମାର ମୋଦୀ ଟଙ୍କା ଦେଇ ସବୁକିଛି ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ମୋତେ ଫୋନ୍ କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କୋର୍ଟରେ ମୋ ପାଇଁ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଦେବେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆଗରେ କୈ ଣସି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବେ ନାହାନ୍ତି।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button