ଭାଇରାଲ୍ମନୋରଞ୍ଜନ

ସୋନମ କପୁରଙ୍କ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଇଂରାଜୀକୁ ପରିହାସର ଉତ୍ତର ଦେଲେ କଙ୍ଗନା

ବଲିଉଡର ‘ବିବାଦ ରାଣୀ’ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘଟଣା ଉପରେ ନିଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସନ୍ତି । ପ୍ରାୟତଃ ସେ ତାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ନେଇ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ କଙ୍ଗନା ‘କଫି ୱିଥ୍ କରନ’ ଶୋ ର ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସୋନମ କପୁର କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଇଂରାଜୀକୁ ପରିହାସ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ‘କଫି ୱିଥ କରନ’ ତୃତୀୟ ସିଜିନରୁ ବୋଲି ଜଣା ପଡୁଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ରାପିଡ୍ ଫାୟାର ରାଉଣ୍ଡ ଖେଳିବାବେଳେ କରନ ଜୋହର ସୋନମଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ, ‘ଯଦି ତୁମର ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କୁ ଭଲଭାବେ ଇଂରାଜୀ କହିବାର ଶକ୍ତି ଥାଏ, ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଶକ୍ତି କାହା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବ?’ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ସୋନମ କହଛନ୍ତି, ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇ ପାରିବି ତ? ଏହାର ଉତ୍ତର ରେ କରନ ହଁ କରିବା ପରେ ସୋନମ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ ସେନ୍ସର ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଇଂରାଜୀକୁ ପରିହାସ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଥିଲେ ।

ଏହି ପୁରୁଣା ଭିଡିଓରେ କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏତେ ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଫିଆ ସହିତ ଲଢିବା ପରେ ମୁଁ କ’ଣ ପାଇଲି? ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଂରାଜୀ ଜାଣି ନ ଥିବାରୁ କୌଣସି ବାହାର ଲୋକ ଥଟ୍ଟା ହେବେ ନାହିଁ । ଯାହା ବି ହେଉ ଶୋ ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି । ପରବର୍ତ୍ତୀ ଷ୍ଟୋରିରେ, କଙ୍ଗନା ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଶେଷରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଉତ୍ତରକୁ ଦେଖ । 24 ବର୍ଷ ହେବା ଏବଂ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା, ଅପମାନିତ କରିବା ଏବଂ ପରିହାସ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ, ମୁଁ ଶାନ୍ତ, ସହଜ, ଭଦ୍ର ଭାବରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲି, ତଥାକଥିତ ଶିକ୍ଷିତ ତଥା ଇଂରାଜୀ ଭାଷାଭାଷୀ ଆଣ୍ଟିମାନଙ୍କ ସହିତ ମୁଁ କଦାପି ପସନ୍ଦ ଆସିବି ନାହିଁ ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, କଙ୍ଗନା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଏମରଜେନ୍ସି’ ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କଙ୍ଗନା ଫିଲ୍ମ ‘ତେଜସ୍’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ, ଯାହା 20 ଅକ୍ଟୋବର 2023 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button