ଓଡ଼ିଶା

ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଫର୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଆଣ୍ଡ ରିସର୍ଚ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ଦିବସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଫର୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଆଣ୍ଡ ରିସର୍ଚ୍ଚ (ITRESEARCH) ଏହାର ବାର୍ଷିକ ଦିବସ 2022 ପାଳନ କରିଛି। ଭୁବନେଶ୍ୱର (କେନ୍ଦ୍ରୀୟ) ବିଧାୟକ ଅନନ୍ତ ନାରାୟଣ ଜେନା ଏହି ଉତ୍ସବରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଯୁବ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ତଥା ସମାଜର ବିକାଶରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ବିକାଶର ଭୂମିକା ଉପରେ ସେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରିଥିଲେ। ବିଭିନ୍ନ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଏବଂ ବିଜ୍ଞାନ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ଓଡିଶା ସରକାର ଯୋଗାଇଥିବା ଭିତ୍ତିଭୂମି ବିଷୟରେ ସେ ସଂକ୍ଷେପରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

ବିଧାୟକ ଜେନା ଓଡିଶାର ଯୁବ ଉଦ୍ୟୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଉଦ୍ୟୋଗ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆହ୍ୱାନ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ରାଜ୍ୟର ଅର୍ଥନୀତିରେ ସହାୟକ ହେବ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ପରେ, ସେ ଯଥାକ୍ରମେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ କର୍ମଚାରୀ 2022, ଷ୍ଟାର୍ କର୍ମଚାରୀ 2022 ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ନେତୃତ୍ୱ 2022 ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ | ଏହି ଅବସରରେ, ITRESEARCH ର ନୂତନ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା |

ବିଜନ କୁମାର ବାରିକ, ନିର୍ଦେଶକ, ITRESEARCH, Covid-19 ମହାମାରୀର କଷ୍ଟ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ବିସ୍ତାର କରିଥିବାରୁ କମ୍ପାନୀ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଆଣ୍ଡ ଜର୍ଣ୍ଣାଲ୍ (IRAJ) ସହିତ ମିଳିତ ଭାବରେ ITRESEARCH ଦ୍ୱାରା ନିଆ ଯାଇଥିବା ଅନେକ ପଦକ୍ଷେପ ଉପରେ ସେ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଓଡିଶାକୁ ବିଜ୍ଞାନ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଷୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତାକୁ ନେବାକୁ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button